Stylizacja wnętrz

Skierowana jest do tych z Państwa, kórzy pragną powierzyć swoją nieruchomość w ręce profesjonalistów, którzy sprawią, że zachwyci ona nie tylko Państwa jako użytkowników ale także wzbudzi zachwyt wśród gości. 

W naszej ofercie znajdą Państwo: profesjonalne porady stylistyczne celem których jest podkreślenie zalet oraz ukrycie niedoskonałości w państwa nieruchomości, propozycje zmian w aranżacji pomieszczeń wraz z doborem materiałów, wykonanie wszelkich robót wykończeniowo-remontowych przez specjalistów, pełen zakres nadzoru budowlanego profesjonalna obsługa fotograficzna. 

Mamy dla Państwa nietuzinkową ofertę, jeżeli nie przewidywali Państwo w swoim budżecie zatrudnienia projektanta lub dekoratora, pragniemy zaproponować Państwu konsultacje oraz doradztwo. Jeżeli nie rozpoczęli Państwo jeszcze remontu pomożemy doradzić jakie rozwiązania nie będą kosztowne, a pomogą Państwu uniknąć większości popełnianych błędów. Zawsze umawiamy się na spotkanie w nieruchomości, aby poznać na miejscu Państwa oczekiwania. Spotkanie nie zobowiązuje Państwa do nawiązania stałej współpracy.